23 Şubat 2013 Cumartesi

2. Yılımız Kutlu Olsun MinozTurkey Ailem ♥


Koskoca 2 yıl geçti. MinozTurkey'de ilk görev aldığım zamanı hatırlıyorum da nasıl da heyecanlıydım yapacağım katkılar için..Birikti bu katkılar, önce küçücük bir aileydik daha sonra projelerle, bağışlarla, birbirimize olan bağlılığımız ve duyduğumuz güven ile kocaman bir aile olduk.. Kolay değildi işimiz, böylesine bir harikalığı güzelce tanıtma görevini üstlenmiştik ve elimizden geleni yapmalıydık. Prensimize biz buradayız, 'MinozTurkey' burada diyebilmek için birbirinden büyük projeler gerçekleştirdik. O'nu haberdar ettik, hatta Facebook'ta kapak fotoğrafında yer aldık..

Öylesine gurur verici şeyler ki bunlar. Sizden kilometrelerce uzakta olan, Asya'nın parlayan yıldızı, ulaşılması 'imkansız' gözüken bir adamın bizden haberi vardı artık. 

Önce doğum gününü yaklaşıyordu bu güzeller güzeli gülen adamın, ne yapılabilir diye düşünüldü? Elbette tıpkı kendisi gibi eşsiz olmalıydı yapılan şey de. Karar verildi, ülkenin her yanına Korece metin dağıtılacaktı. Katılmak isteyenler ise bunları söyleyip, videolarını atacaklardı. En sonunda muhteşem bir eser çıktı ortaya. Alnımız akı ile çıkmıştık bu işin içinden. Minho'nun şirketi ise tek bir yorum getirdi bu projemize, 'Aşk bu olsa gerek.' İŞTE! Artık adımız geçiyordu, 'Minozların bulunduğu ülkeler' listesinde.

O zamanlardan aklımıza koymuştuk, Boys Over Flowers yayınlanmalıydı ülkemizde. TRT'ye yapacağımız istekte, cevap alana kadar devam etmeye karar verdik. Her hafta düzenli olarak trendler düzenledik. Ve bu yolda tek sözümüz ' Vazgeçen kimse asla zafer elde edemez diyen adamın 'Pes edecek olsaydık asla başlamazdık' destekçileriyiz' oldu.

Daha sonra yılbaşı için toplantılar düzenledik, fotoğraflar çekindik, birbirinden güzel  hediyeler yolladık. Minho'nun şirketi ise yine cevap verdi : 'Sizi biliyoruz ve çabalarınızın farkındayız.' dedi. Şu cümle bile günlerce tebessümle gezmemiz için bir sebepti. Başarıyorduk, ona ulaşma yolunda yavaş yavaş ilerliyorduk..

CityHunter ile kariyerinin zirvesine oturan bu eşsiz adam, sosyal paylaşım sitelerinde, özel cevap almak hep çok zor olmuştu. Kariyerine çok önem veren Minho'yu, 6. yılında şaşırtmaya kararlıydık. Öyle bir şaşırttık ki 'MinozTurkey'i biliyorum' dercesine, facebook kapak fotoğrafında yer aldık. Bu dönüm noktamızdı. Sevinçten nutkumuz tutulmuştu. Benim 6.yılı için hazırladığım fotoğrafım da vardı orda kkk Allah'ım günlerce uyuyamama sebepti kk

Daha sonra yine doğum günü için bir photobook hazırlamaya karar verdik. Yanında bir de bileklik. Çünkü manevi hediyeler daha önemliydi O'nun için. Ve sonradan öyle bir fotoğraf geldi ki 'sevinçten ölme'nin eşiğine çoktan gelmiştik. Minho ssh ellerinde bizim photobook'umuzu tutuyordu. Kurban olduğum, almış bakıyordu bizim hediyemize. Daha sonra yeni dizisinin basın toplantısı için gönderdiğimiz pirinç çelengimizde, sağ salim ulaşmıştı yerine. 'Türkiye burada' dercesine duruyordu basın toplantısında.. Haber olmuştuk. Teşekkürler almıştık..

Ve güldüğü zaman kalbimin sıkışmasına sebep olan adamın dizisi artık ekranlarımızda yer alacaktı. BOYSOVERFLOWERS geliyordu. Öylesine mutluyduk ki. Çünkü daha önce dizisinin yayınlandığı bir ülke için video çekip göndermişti. Bu olaydan da haberi vardı elbet. Bir basın toplantısında, 'Türkiye'de dizimin yayınlandığını çok iyi biliyorum.' dedi. Ve mutluluğa boğdu bizi..

TEŞEKKÜRLER DEV YÜREK!

Çok çok güzel zamanlar geçirdim bu ailede. Adminlerin admini Şule ablam ile 'Minho geldiğinde ekipçe toplanırız bir evde. İyice tanışır, kaynaşırız.' konularını konuştuğumuz gün bile yerinden çıkacaktı kalbim.. Hep bu ailede olalım, hep destek olalım birbirmize. 2. yılın kutlu olsun ailem..Hep birlikte nice yıllara..

1 yorum:

  1. Excelente post, muchas gracias por compartirlo, da gusto visitar tu Blog.
    Te invito al mio, seguro que te gustará:
    http://el-cine-que-viene.blogspot.com/

    Un gran saludo, Oz.

    YanıtlaSil